O nás

Máme pro Vás ta nejkrásnější svatební a další tematická oznámení

Jsme česká firma, která byla založena v roce 2006 jako FO Tomáš Kyanka. V roce 2010 jsme transformovali na společnost KyoPrint s.r.o. Za tu dobu jsme již obsloužili tisíce spokojených zákazníků. Působíme po celém území České republiky a Slovenska. Sídlo firmy a kamenná prodejna se nachází v Kuřimi (10 km od Brna), nicméně máme obchodní partnery ve všech větších městech v ČR i na Slovensku. Naším hlavním cílem a velkým potěšením je výroba a prodej svatebních oznámení. Každý rok uvádíme na trh nové kolekce svatebních oznámení, které v mnoha případech nastavují trendy v tomto oboru. Zpříjemňujeme velké události ve Vašem životě, svatby, promoce, Nový rok. Zachycujeme tyto momenty a přetváříme je v jedinečná oznámení, kterými Vy potěšíte Vaše nejbližší.

 

Přinášíme netradiční metody a originální grafická ztvárnění 

Nabízíme různé druhy grafického ztvárnění, papírů a netradiční metody tiskařského zpracování. Výrobní technologie, se kterými pracujeme, jsou horká ražba, slepotisk, tvarový výsek, reliéfní tisk, laserové technologie a digitální tisk. Zhotovíme i individuální svatební oznámení dle Vašeho přání. On-line objednávkový formulář, dotisk textů na svatební pozvánky do týdne. Svatební oznámení, přání a pozvánky zasíláme po celé ČR, na Slovensko i do zahraničí a naši nabídku stále rozšiřujeme.

 

V centru naší pozornosti stojí zákazník

Neustále se snažíme zdokonalovat naše metody na základě potřeb zákazníků, zároveň spolupracujeme s řadou zajímavých partnerů, se kterými se navzájem obohacujeme o cenné poznatky z oblasti našeho podnikání a zkvalitňujeme tak naše služby. Pokud jste na našich stránkách nenašli přání dle Vašich představ, zadejte si poptávku, rádi se Vám budeme věnovat individuálně.